واکنش امام‌جمعه اردستان به آتش سوزی کاخ سرهنگ آباد + پشتیبانی از ژست های حرکتی پیشرفته به وان پلاس ۶ خواهد آمد – دیجیاتو – هاست و سرور مجازی

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: امام جمعه اردستان گفت: در جای جای ایران و این شهرستان آثار تاریخی ارزشمندی وجود دارد، میراث فرهنگی چه تضمینی می‌دهد که دیگر از این اتفاقات در سطح منطقه و کشور رخ ندهد
دهشیری خاطر نشان کرد: مسجد جامع، قنات دوطبقه و بناهای مشهور دیگر اردستان بسیار با ارزش هستند که بدون هیچ گونه محافظ و نگهبانی به امید خدا رها شده است. تا اتفاق ناگواری تکرار نشده است پیشگیری کنید.

حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه نماز جمعه این هفته اردستان با اشاره به آتش سوزی کاخ تاریخی سرهنگ آباد تصریح کرد: اصل این موضوع به شدت محکوم است و یک اثر گران‌بهای ملی است که مورد آتش سوزی قرار گرفته است.

خبرگزاری ایسنا: امام جمعه اردستان گفت: در جای جای ایران و این شهرستان آثار تاریخی ارزشمندی وجود دارد، میراث فرهنگی چه تضمینی می‌دهد که دیگر از این اتفاقات در سطح منطقه و کشور رخ ندهد.

وی با بیان اینکه اداره کل میراث فرهنگی زمانی که نیم میلیارد پول بیت المال را هزینه یک بنا می کند چرا پیش بینی اینگونه حوادث را نکرده است، گفت: منطق و تفکری که اینگونه رفتار کرده است باید پاسخگوی این بی توجهی باشد. در جای جای این شهرستان آثار تاریخی و ارزشمند وجود دارد و میراث فرهنگی چه تضمینی می دهد که دیگر از این اتفاقات در سطح منطقه اتفاق نیوفتد.

دهشیری ادامه داد: هر کسی و با هر هدفی این کار را انجام داده است تفکر داعشی داشته است. میراث فرهنگی متعلق به همه تاریخ است که به ما ارث رسیده و باید از آن به نحو احسن مراقبت کنیم.

——————-

وان پلاس اخیراً از پشتیبانی از ژست های حرکتی در موبایل مورد انتظار وان پلاس ۶ خبر داده است
وان پلاس ۶ قرار است مثل اکثر رقبای خود به نمایشگری بزرگ با حاشیه بسیار اندک و بریدگی کوچکی در بالا مجهر باشد. زیر شنل دستگاه هم اسنپدراگون ۸۴۵، هشت گیگابایت حافظه رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی قرار گرفته که در کنار دوربین دوگانه، آن را به اسمارت فونی حقیقتاً قدرتمند تبدیل می کنند.

اگر فرض را بر شباهت ژست ها به آنچه در آپدیت های بتای عمومی دیدیم بگذاریم، دارندگان وان پلاس ۶ باید منتظر حداقل ۳ ژست مختلف باشند. این ژست ها به کاربر اجازه می دهند به صفحه اصلی باز گردد، اپ های باز را مشاهده کند یا برای بازگشت سوایپ کند. حالا باید دید که ژست های جدیدی به وان پلاس ۶ اضافه می شود و آیا امکان شخصی آنها وجود دارد یا خیر.

وان پلاس اخیراً از پشتیبانی از ژست های حرکتی در موبایل مورد انتظار وان پلاس ۶ خبر داده است. این کمپانی چینی چند ماه پیش و در سومین فاز بتای عمومی اندروید اوریو برای وان پلاس ۵T، از ژست های حرکتی رونمایی کرده بود و حالا تیزری تازه در صفحه فیسبوک شعبه ایتالیا وان پلاس منتشر شده که نشان می دهد باید منظر تبدیل شدن این ویژگی به یک استاندارد در پرچمدار بعدی باشیم.

استفاده از کپشن «سرعت تجربه‌تان را با ژست‌‎ها افزایش دهید» به صورت مستقیم افزودن این قابلیت به وان پلاس ۶ را تایید می کند و در ویدیو هم به شیوه های مختلف سوایپ کردن اشاره می شود. با این حال هنوز جزییات مربوط به این ژست ها رسماً مشخص نشده است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *